Kurumsal

Kurumsal        

Bilgiye, Kaliteye, Ustalığa Güvenin
Sizi anlayalım kusursuz hizmet sunalım.
 
Türk Mobilya Tasarım Müşteri  beklentilerine ve  insan ergonomisine uygun estetik tasarımlar  yapmak ve bu tasarımları müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Müşteri beklentilerine uygun ,özel ev mobilyaları, ofis mobilyaları, restaurantlar, oteller ve çeşitli mekanlar Proje ve Tasarımlar gerçekleştirmektedir. Kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.
 
Özel ev mobilyaları, ofis mobilyaları, restaurantlar, oteller,hastaneler ve çeşitli mekanlar modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş verimi olumlu yönde çok iyi artırdığının bilincindedir. Bunun için de Türk Mobilya Tasarım firmalara, otel ve hastanelere, ofislere uygun model ve tasarımlar sunar, bu model ve tasarımlara uygun büro mobilyaları, özel ev mobilyaları otel ve hastaneler için gerekli aksesuarları temin ederek müşterilerinin güzel bir mekan için gerekli tüm  ihtiyaçlarını karşılar. Mobilya sektöründe seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine teklif olarak sunarak aldığı teklifleri zamanında ve  sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekte hatta müşterilerinin beklentilerinin üzerinde doğru ve güzel işler çıkararak müşteri memnuniyetini  kazanmaktadır.
 
Müşterilerinin mekanlarını renklendirmekte, onlar için rahat , harekete geçirici, performans saglayıcı, onların değerlerine değer katıcı mobilyalar üretmektedir.Tek yapmanız gereken ”projeniz veya özel üretim” talebinizi, varsa örnek tasarımlar ve fotoğraflar ile birlikte, info@turkmobilyatasarim.com mail adresinden bize ulaştırmanız….

Referans çalışmalarımıza hemen gözatın!

Birbirinden farklı projelerimizi görmek ve fikir sahibi olmak için çalışmalarımıza bakabilirsiniz.
Çözüm Ortaklarımız

Çalıştığımız firmaları ve çözüm ortaklarımızı aşağıdan görebilirsiniz.
YUKARI